Aktuality


12. 06. 2017

Výsledky dětských závodů na Baště


Zpráva admin
Kategorie: obecne
Zaslal: lauryn

„Bohdanečská vydřička 2017“

Sedmnáctý ročník rybářských závodů pro děti a mládež pořádaný ČRS MO PŘELOUČ, z.s. – místní skupinou Lázně Bohdaneč proběhl tradičně první sobotu v červnu. I letos přijelo z blízkého i vzdáleného okolí poměřit své dovednosti 25 závodníků, mezi nimiž byly i čtyři dívky.

První poločas byl velmi bohatý na úlovky. Celkem se vytáhlo z vody více než 137ks. S kaprem závodníci sváděli boj celkem třiatřicetkrát. Po vydatném občerstvení o přestávce mezi poločasy, odstartovalo druhé kolo závodu, které bylo i přes tropické teploty bohaté na úlovky. Ve dvanáct hodin byl závod ukončen a po sečtení výsledků začalo vyhlašování vítězů.

Předávání cen se tradičně zhostil Honza Kemény. Vítězem se stal Štefan Repáň se 736 body, a stal se tak Bohdanečskou vydřičkou pro rok 2017 a zároveň si převzal cenu za největší ulovenou rybu 60cm kapra. Druhé místo se 721 body obsadil Adam Vágenknecht, třetí místo pak Jan Rozkošný s výsledkem 442 bodů. Děti odcházely spokojené a plné zážitků, a každý závodník byl odměněn hodnotnou cenou.

Nezbývá než poděkovat všem sponzorům, pořadatelům za jejich obětavou práci, vynaložené úsilí a sponzorům za velmi hodnotné ceny, které tyto závody dělají velmi atraktivní. Za celý pořadatelský tým, a věřím, že i za funkcionáře ČRS MO Přelouč, z.s., doufám, že příští ročník, bude alespoň stejně bohatý na úlovky a najde si na něj cestu přinejmenším stejný počet dětí.

 

Jiří Vániš

ČRS MO Přelouč, z.s., MS Lázně Bohdaneč 

 

 

 

 Vytisknout tuto stránku