Aktuality


10. 09. 2018

HANDICAP FISCH CUP 2018


Zpráva admin
Kategorie: obecne
Zaslal: lauryn

V sobotu 1. září proběh na místním revíru Bašta v Lázních Bohdaneč jedenáctý ročník závodů HANDICAP FISCH CUP 2018. Závodů se zúčastnili celkem závodníci z osmi Domovů pro hendikepované na území Pardubického kraje. Záštitu nad celou akcí převzal radní pardubického kraje ing. Václav Kroutil.

Závodů se zúčastnili:

DOMOV U STUDÁNKY – ANENSKÁ STUDÁNKA – LANŠKROUN, DOMOV NA ZÁMKU BYSTRÉDOMOV POD KUŇKOU – RÁBY, DOMOV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB SLATIŇANYDOMOV POD HRADEM ŽAMPACH – ŽAMBERK, CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ PŘELOUČ, CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ PARDUBICE, DOMOV NA ROZCESTÍ SVITAVY.

 

V jedenáctém ročníku zvítězili závodníci z Domova pod hradem Žampach, druhou příčku obsadili závodníci z Domova pod Kuňkou a na třetím místě se umistilo Chráněné bydlení Přelouč.

O zdar akce, včetně finanční podpory, se nemalou měrou zasloužili spoluorganizátoři z Krajského úřadu Pardubického kraje, na závody dále finančně přispěl Český rybářský svaz, z. s., Lesy České republiky, s. p., Český rybářský svaz, Východočeský územní svaz Hradec Králové, Český rybářský svaz, místní organizace Přelouč, města Lázně Bohdaneč a Přelouč a další drobní sponzoři. 

 

 

 

 Vytisknout tuto stránku