Aktuality


25. 09. 2019

Přehled zarybnění, upozornění


Zpráva rybářského hospodáře
Kategorie: obecne
Zaslal: lauryn

Vážení členové přeloučské organizace,

Oznamujeme, že v minulých dnech proběhlo zarybnění sportovních rybářských revírů místního významu („malé vody“) a rybářských revírů územního svazu s přihlédnutím na aktuální stav vody v rybářských revírech. Kapry v dobrém výkrmném i zdravotním stavu dodalo Rybářství Chlumec nad Cidlinou. Přepravu ryb zajišťoval ČRS, Východočeský územní svaz v Hradci Králové a Rybářství Chlumec nad Cidlinou.

Přejeme všem sportovním rybářům úspěšný lov.

Dále upozorňujeme členskou základnu, že vzhledem k platnosti Mimořádného veterinárního opatření se nesmí zarybňovat (přemísťovat ryby) v úseku hlavního toku Labe od mostu spojující obec Valy a Mělice po výtok Sopřečského potoka do Labe, dále pak do rybářského revíru místního významu - Jezera Lohenice a Komory (Staré Labe).

Výjimkou v těchto lokalitách je přemístění ryb ulovených a na místě usmrcených sportovními rybáři, určených k osobní spotřebě.

Po překlenutí období stanovené Krajskou veterinární správou Státní veterinární správy pro Pardubický kraj bude již možné zarybňovat pásmem ochrany a dozoru dotčené rybářské revíry.

 S pozdravem „Petrův zdar“

 Výbor ČRS, z. s., MO Přelouč

 

 

 

 Vytisknout tuto stránku