Aktuality


03. 05. 2015

Výsledky dětských rybářských závodů Přeloučský kapřík 2015


 Zpráva Vedoucího mládeže

Kategorie: obecne
Zaslal: lauryn

V neděli ráno 26.dubna 2015 proběhl na revíru Komora dětský rybářský závod Přeloučský kapřík. I přes, nelichotivou předpověď počasí se na startu závodu sešlo 53 závodníků z nichž bylo 12 dívek.

Zápis začal v 6:00 hodin a končil v 7:00 hodin, kdy byl začátek prvního poločasu. První poločas končil v 9:30 hodin a nastal čas na přesunutí na na místo určené pro druhý poločas, který byl zahájen v 10:00 hodin. Konec druhého poločasu byl v 11:30 hodin, kdy už poměrně hustě pršelo. Hned po ukončení závodu začalo sčítání výsledků. Hodnotila se každá ulovená ryba - jeden centimetr - jeden bod, s bonifikací uloveného kapra + padesát bodů. Lovili se především perlíni, cejni, cejnci, sumečci a podařilo se zdolat i několik kaprů. Pro všechny závodníky byly připraveny hodnotné ceny. Výsledky z obou poločasů byly sečtěny a mohlo dojít k vyhlášení výsledků.

Na prvním místě a pohár pro vítěze získala Kubátová Jana - 1570 bodů, pohár za druhé místo získal Rozkošný Jan - 714 bodů a pohár za třetí místo obdržel Myška Václav - 505 bodů. Na dalších místech se umístili. 4. Bečka Jan, 5. Gamper Filip, 6. Pavlíčková Adéla, 7. Vodička Matyáš, 8. Zahradníková Zuzana, 9. Šuchal Adam, 10. Balada Lukáš, 11. Štěpánek Petr, 12. Dvořák Michal, 13. Václavík Ondra, 14. Pižl Marek, 15. Brožová Tereza, Hofmanová Sabina, Hladová Daniela, Zahradník Michal, Ševc David, Šuchalová Klára, Divoký Adam, Černohorský Josef, Kolářová Kamila, Záruba Miroslav, Březinová Nikola, Kaplan Jan, Kratochvíl Jan, Hájková Tereza, Drahokoupil Lukáš, Březina Matěj, Rozkošný Vítek, Hlad Jaroslav, Bittner Tomáš, Turina Jakub, Ulmová Nikola, Václavík Lukáš, Krejčík David, Drahokoupil Michal, Škroupová Karolína, Říha Martin, Peška Lukáš, Kolář Dušan, Kučera Ondřej, Kmoníček Jaroslav, Hampolová Krystýna, Šimon Stanislav, Štěrba David, Štěrbová Krystýna, Kubín Zdeněk, Beran Michal, Tyč Jakub, Pavlíček Jan a Kuba Stanislav. 

Pohár pro nejúspěšnější dívku získala vítězka závodů Kubátová Jana. Pohár za nejdelší rybu Pižl Marek a to za kapra 55 cm. A pohár za nejkratší rybu obdržel Gamperr Filip s rybou velikostí 8 cm.

Celkem se ulovilo 346 ks ryb z toho 24 ks kapra  o celkové délce 7218 cm.  

Poděkovámí patří všem závodníkům a jejich doprovodu za účast na tomto závodu a za to, že i přes nepřízeň počasí vydrželi až do konce závodů. Pořadatelům a rozhodčím za bezproblémový průběh závodu, vedoucím rybářských kroužků za přípravu dětí na závody a všem ostatním, kteří se přímo i nepřímo podíleli na uskutečnění těchto závodů.  

Poděkování za podporu patří DDM Přelouč, firmě ALEŠ HORYCH - obchod-naprutu.cz, firmě KAPRPRO, firmě LK Baits - Lukáš Krása a firmě MIVARDI.

Lauryn Jiří

Foto z průběhu závodů naleznete zde.

Video z průběhu závodů naleznete zde. 

 

 Vytisknout tuto stránku