Aktuality


17. 09. 2015

HANDICAP FISH CUP 2015 - výsledky


Zpráva Vedoucího mládeže
Kategorie: obecne
Zaslal: lauryn

Dne 5. září, na revíru Bašta v Lázních Bohdaneč, pořádala MO ČRS PŘELOUČ osmý ročník rybářských závodů HANDYCAP FISH CUP 2015 v lovu ryb udicí. Soutěže se zúčastnily týmy z domovů pro hendikepované spoluobčany Pardubického kraje.

Závodů se zúčastnili: Domov na rozcestí Svitavy, Domov na zámku Bysré, Domov pod hradem Žampach, Domov pod Kuňkou, Chráněné bydlení Pardubice, Domov sociálních služeb Slatiňany, Domov u Studánky a Chráněné bydlení Přelouč.

Závody zahájil předseda MO ČRS Přelouč pan Kratochvíl.

Závod byl rozdělen na dva poločasy, se změnou lovných sektorů.

Závodů v lovu ryb udicí HANDICAP FISH CUP 2015 se zúčastnilo celkem 54 zavodníků z již zmíněných chráněných domovů Pardubického kraje. Jednotlivým týmům při lovu pomáhali,  jak radou tak i technickou pomocí, zkušení rybáři MO ČRS Přelouč. Rozhodčí a zázemí závodů zajistila Místní skupina Lázně Bohdaneč. Lovilo se na dva poločasy. Hodnotila se každá sportovně ulovená ryba, 1mm - 1 bod. Během přestávky mezi poločasy byl čas jen na rychlé občerstvení a přemístění na nový lovný sektor, i proto bylo další občerstvení roznášeno přímo na lovná místa. Díky rybářskému hospodáři, který revír kvalitně zarybnil se ulovilo mnoho krásných ryb. Nejčastějším úlovkem byl kapr. Z každé ulovené ryby měli všichni velikou a upřímnou radost. Po ukončení druhého poločasu nastal čas na sčítání výsledků a vyhlášení výsledků.

Na prvním místě se umístil tým Chráněné bydlení Přelouč s celkovým součtem bodů  8 010 bodů. Na druhém místě se umístil  Domov na zámku Bystré s 6 390 body. Na třetím místě Domov na rozcestí Svitavy s 5 650 body. Dále se umístili - Domov u Studánky, Domov sociálních služeb Slatiňany, Domov pod Kuňkou, Chráněné bydlení Pardubice a Domov pod hradem Žampach.

Vítězové HANDICAP FISH CUPu 2015 - Chráněné bydlení Přelouč. 

Poděkování patří partnerům, kteří závody podpořili : Pardubický kraj, Město Přelouč, Město Lázně Bohdaneč, Obecní úřad Rybitví, Lesy ČR, Rada ČRS, VČÚS Hradec Králové.

 Společné foto nakonec závodů. 

Z pořádané akce měli všichni velikou radost a těší se na příští, již devátý ročník.

Lauryn

Foto naleznete zde.Vytisknout tuto stránku