Aktuality


03. 11. 2014

Výsledky závodů Slavíkovy ostrovy 2014


Výsledky dětských rybářských závodů v přívlači - Slavíkovy ostrovy 2014

 

Kategorie: obecne
Zaslal: lauryn

 Sobotního rána 1.listopadu 2014 jsme se sešli na místním revíru MO Přelouč - Slavíkových ostrovech na dětských závodech v přívlači. Letos to byl už čtrnáctý závod v dlouhé tradici tohoto závodu. Celkem se závodů zúčastnilo 21 mladých rybářů a 8 rybářek. Celkem se tedy na start postavilo 29 závodníků.

Lovilo se na velké půlce, bez vyhrazených sektorů. Start závodů byl v 8.00 hodin a ukončen v 11:00 hodin, závodilo se bez přestávky. Hodnotili se ulovení dravci - štika, candát, sumec, bolen a okoun. Svatý Petr se k někomu přiklonil více a k někomu méně, ale tak už to na rybách bývá.V jedenáct hodin byl závod ukončen a po příchodu rozhodčích začalo sčítání bodovacích lístků.

Pro všechny závodníky byly připraveny hodnotné ceny.Na prvním místě se umístila Hladová Daniela, na druhém Krejzl Štěpán a na třetím místě se umístil Říha Martin. Na dalších místech se umístili: 4. Gamper Filip, 5. Svoboda Tomáš, 6. Turina Jakub, 7. Drahokoupil Michal, 8. Mejtský Jan, 9. Procházka Matěj, 10. Kutlvašr Václav, 11. Divoký Adam, 12. Brožová Tereza, 13. Kutřín Jaroslav, 14.Zahradník Michal, 15. Krejčí David, 16. Zahradníková Zuzana, 17. Balada Lukáš, 18. Kolář Dušan a ti, kterým se po velkém úsilí nepodařilo ulovit žádnou dravou rybu Kubín Zdeněk, Kratochvíl Jan, Drahokoupil Lukáš, Hlad Jaroslav, Březinová Nikola, Březina Matej, Březinová Kateřina, Beran Michal, Martykánová Pavlína, Turinová Helena a Kolářová Kamila. Pohár za nejdelší rybu obdržel Říha Martin, za štiku dlouhou 65 cm. Pohár za nejkratší rybu, obdržel Gamper Filip. Na všechny ještě nakonec čekalo tradiční sladké ocenění v podobě dortu - sumce, který nakrojila vítězka závodu.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem závodníkům za účast, jejich doprovodu za to, že na závod mladé závodníky doprovodili, pořadatelům, vedoucím kroužků z Heřmanova Městce, Živanic, Semína a Přelouče, panu Nekvapilovi. Poděkování patří též MO Přelouč, paní Slovíkové z cukrárny Kozašice, panu Horychovi - obchod-naprutu.cz, firmě Mivardi. A jestli jsem na někoho zapomněl, tak se mu omlouvám.

 

Foto naleznete zde

 

 Vytisknout tuto stránku